Turite klausimų? info@karuselle.com Kontaktai
(0)
lt
en pl ru
Prekių krepšelis (0)
Jūsų pirkinių krepšelis tuščias.
Rekomenduojame peržiūrėti populiariausias kategorijas:
0

Slapukų politika

 

Šis dokumentas informuoja vartotojus apie technologijas, kurios padeda šiai programai pasiekti toliau aprašytus tikslus. Tokios technologijos leidžia Savininkui pasiekti ir saugoti informaciją (pavyzdžiui, naudojant slapuką) arba naudoti išteklius (pavyzdžiui, paleidžiant scenarijų) Vartotojo įrenginyje, kai jie sąveikauja su šia programa.

 

Paprastumo dėlei visos tokios technologijos šiame dokumente apibrėžiamos kaip „Sekimo priemonės“, nebent būtų priežastis atskirti.
Pavyzdžiui, nors slapukus galima naudoti ir žiniatinklio, ir mobiliųjų įrenginių naršyklėse, būtų netikslu kalbėti apie slapukus mobiliųjų programų kontekste, nes jie yra naršyklės stebėjimo priemonė. Dėl šios priežasties šiame dokumente slapukų terminas vartojamas tik tada, kai jis konkrečiai skirtas nurodyti tam tikrą sekimo priemonės tipą.

 

Kai kuriems tikslams, kuriems naudojami Trackers, taip pat gali prireikti Naudotojo sutikimo. Davus sutikimą, jis gali būti bet kada laisvai atšauktas, vadovaujantis šiame dokumente pateiktomis instrukcijomis.

 

Ši programa naudoja tik tiesiogiai savininko valdomus stebėjimo įrenginius (vadinamuosius „pirmosios šalies“ stebėjimo įrenginius).
Pirmosios šalies slapukų ir kitų panašių sekimo priemonių galiojimo ir galiojimo laikotarpiai gali skirtis priklausomai nuo Savininko nustatyto veikimo laikotarpio. Kai kurie iš jų nustoja galioti pasibaigus Vartotojo naršymo seansui.

 

Veikla, būtina šios Programos veikimui ir Paslaugos teikimui

 

Ši programa naudoja vadinamuosius „techninius“ slapukus ir kitus panašius stebėjimo įtaisus, kad galėtų atlikti veiksmus, kurie yra būtini Paslaugos veikimui ar teikimui.

 

Kaip valdyti nuostatas ir suteikti arba atšaukti sutikimą

 

Yra įvairių būdų, kaip valdyti su Tracker susijusias nuostatas ir pateikti bei atšaukti sutikimą, jei reikia:

 

Vartotojai gali tvarkyti nuostatas, susijusias su Trackers, tiesiogiai savo įrenginio nustatymuose, pavyzdžiui, neleisdami naudoti arba saugoti stebėjimo priemones.

 

Be to, kai Stebėjimo priemonių naudojimas grindžiamas sutikimu, Vartotojai gali suteikti arba atšaukti tokį sutikimą nustatydami savo nuostatas pranešime apie slapukus arba atitinkamai atnaujindami tokias nuostatas naudodami atitinkamą sutikimo nuostatų privatumo valdiklį, jei toks yra.

 

Be to, naudojant atitinkamas naršyklės ar įrenginio funkcijas, galima ištrinti anksčiau išsaugotus stebėjimo įrankius, įskaitant tuos, kurie buvo naudojami prisiminti pradines Vartotojo sutikimo nuostatas.

 

Kitos naršyklės vietinėje atmintyje esančios sekimo priemonės gali būti išvalytos ištrynus naršymo istoriją.

 

Stebėjimo priemonės nustatymų radimas

 

Pavyzdžiui, vartotojai gali rasti informacijos apie tai, kaip tvarkyti slapukus dažniausiai naudojamose naršyklėse šiais adresais:

 

Naudotojai taip pat gali valdyti tam tikras mobiliosiose programose naudojamų sekimo priemonių kategorijas, atsisakydami atitinkamų įrenginio nustatymų, pvz., mobiliųjų įrenginių reklamavimo nustatymų arba apskritai stebėjimo nustatymų (naudotojai gali atidaryti įrenginio nustatymus ir ieškoti atitinkamo nustatymo).

 

Neigimo naudoti Trackers pasekmės

 

Vartotojai gali laisvai nuspręsti, ar leisti naudoti stebėjimo priemones, ar ne. Tačiau atkreipkite dėmesį, kad stebėjimo priemonės padeda šiai programai suteikti vartotojams geresnę patirtį ir išplėstines funkcijas (atitinka šiame dokumente nurodytus tikslus). Todėl, jei Naudotojas pasirenka blokuoti Trackers naudojimą, Savininkas gali neturėti susijusių funkcijų.

 

Savininkas ir duomenų valdytojas

 

Atsižvelgiant į objektyvų stebėjimo technologijų sudėtingumą, Vartotojai raginami susisiekti su Savininku, jei jie nori gauti daugiau informacijos apie tokių technologijų naudojimą šioje Programoje.

Slapukų funkcijos

Skirtingų tipų slapukai atlieka skirtingas funkcijas. Slapukus galima suskirstyti į kategorijas pagal jų paskirtį, saugojimo laiką ir jų vietą svetainėje. Žemiau pateikiame mūsų svetainėje naudojamus slapukus.

UAB Karuselle  interneto svetainėje naudojamų slapukų aprašymai

Slapuko pavadinimas Naudojimo vieta Slapuko Paskirtis Galioja
_ga , _gat, _gid, collect karuselle.com Renka vartotojo nuasmenintą informaciją, kad būtų galima pasiūlyti vartotojui priimtiną turinį; naudojamas Google Analytics programos, kad būtų gaunami lankytojų skaičiaus srauto duomenys, pasirinktos vietos svetainėje, naršymo laikas, naršyklė. Sesijos metu (_gat _gid) ;

 

2 metus (_ga)

sesijos metu: Collect

PHPSESSID

 

Pavadinimas kinta, keičiantis sesijos algoritmui

karuselle.com Sesijos palaikymui, naršant internete Sesijos metu
History/scroll Youtube.com Video peržiūros trukmė, laikas, dažnumas filmuko populiarumui įvertinti Sesijos metu
Marketingo slapukai      
Ads/ga-audiences Google.com Sujungiamas su Google Analytics svetainės srautu, kad būtų galima suprasti vartotojų poreikius Sesijos metu
fr Facebook.com Naudojamas Facebook kompanijos vartotojo įpročiams suprasti, kad būtų pateikiama vartotojui priimtina informacija 3 mėn.
GPS Youtube.com Naudoja vietos informaciją, kurią pateikia mobilusis vartotojo įrenginys Sesijos metu
NID Google.com Renka vartotojo informaciją, kad galėtų pateikti patrauklias ir įdomias reklamas vartotojui 6 mėn.
tr Facebook.com Naudojamas Facebook kompanijos vartotojo įpročiams suprasti, kad būtų pateikiama vartotojui priimtina informacija Sesijos metu
VISITORS_INFO1_LIVE Youtube.com Analizuojama vartotojų srauto informacija, kai žiūrimi tam tikri filmukai, pateikti svetainėje 179 dienas
YSC Youtube.com Patalpintas slapukas renka vartotojo informaciją apie tai kokius filmukus vartotojas žiūri Youtube.com kanale Sesijos metu

 

 

Facebook įskiepis ir Facebook.com Karuselle anketa

 

Įmonės UAB Karuselle internetiniame puslapyje ir Facebook puslapyje, yra integruotas Facebook ikonos ženklas. (Duomenų galutinis valdytojas: Facebook Inc. , 1601 Willow Road, Menlo Park, California, 94025, United States). Apie Facebook įskiepius, plačiau galite paskaityti čia: https://developers.facebook.com/docs/plugins/

 

Kai apsilankote puslapyje www.karuselle.com, arba naršote Facebook.com esančioje Karuselle anketoje, Facebook įskiepis prijungia jūsų naršyklę prie Facebook puslapio serverio. Tai, Facebook serveriui leidžia nustatyti, kad Jūsų IP adresas apsilankė www.karuselle.com arba Facebook.com puslapio Karuselle anketoje ir tokiu būdu gali rinkti informaciją apie Jūsų pomėgius, kitus lankomus kanalus, svetaines, puslapius. ,UAB Karuselle negauna jokios kliento asmeninės informacijos surinktos per Facebook.com kompanijos slapukus ar darbuotojus, nors ir turi įsidiegusi Facebook įskiepio nuorodą internetiniame puslapyje www.karuselle.com . Daugiau informacijos kam ir kaip naudojami lankytojų asmeniniai duomenys būtent Facebook kompanijoje, galima rasti čia:  https://www.facebook.com/policy.php

 

Jeigu norite išvengti savo Facebook profilio susiejimo su lankomais puslapiais, junkitės į puslapius, atsijungę iš savo asmeninės Facebook paskyros.

 

Vartotojas gali parašyti laišką nurodytų elektrininiu paštu: info@karuselle.com irjo pageidavimuvisa informacija apie vartotoją bus ištrinta.

 

Google Analytics naudojimas

 

www.karuselle.com naudojasi Google Analytics, internetinio klientu srauto analizavimo, programa, kurią sukūrė ir valdo Google korporacija. Google Analytics naudoja slapukus, kurie yra teksto failo pavidalo (PIXELS)  ir yra patalpinami į vartotojo kompiuterį, kad būtų išanalizuota, kaip vartotojas naudojasi puslapiu. Informacija, kurią gauna Google korporacija iš slapukų yra renkama ir saugoma serveryje USA teritorijoje. Google, laikydamasi ES Duomenų apsaugos reglamento, naudoja ,,_anonymizeIP()” funkciją, kuri leidžia IP adresą sutrumpinti iki ES šalims priskirto numerio, taip nuslėpdama IP adresą ir nuasmenindama vartotoją Tokiu būdu jų serverius pasiekia tik nuasmeninta informacija.

 

Galima išjungti slapukų naudojimą, kaip aprašyta ankstesniuose punktuose, tik gali būti, kad tada vartotojas negalės naudotis visomis puslapio funkcijomis..

 

Sąsajos su rinkodara

 

Karuselle, paskelbdama reklamą Google svetainėje, naudojasi marketingo paslauga iš Google AdWords programos, kurios savininkė yra Google korporacija. Šiam tikslui, Google naudojasi slapukais, kurie leidžia analizuoti vartotojo įpročius, vietą, laiką praleistą svetainėse, pomėgius, IP adresus ir kita reikalingą informaciją paslaugoms siūlyti. 

 

Norint atsisakyti tokios slapukų renkamos informacijos, vartotojui nurodoma, kad galima apsilankyti svetainėje, kurioje galėtumėte atsisakyti teikti tokio pobūdžio informaciją Google korporacijai. Tai paprasčiausia atlikti Google.lt arba Google.com laukelyje suvedus: Google’s Ads Preferences Manager, taip pat prisijungus prie asmeninės el. pašto paskyros gmail, arba Google Disk disko, G Suite programos ir pasikeisti ,,Google privatumo politikos’’ pateikiamus nustatymus, arba surinkti Google.lt paieškos laukelyje ,,Google opt-out management” frazę ir atlikus kelis žingsnius, nebedalyvauti duomenų kaupimo politikoje, kuria inicijuoja Google korporacija.

 

Sąsajų stebėjimas

 

Facebook programos sąsajų stebėjimas

 

Karuselle Facebook.com puslapyje, reklamuodama savo paslaugas, ar kitus pasiūlymus perkamomis reklamos paslaugomis, naudojasi Facebook.com kompanijos programa ,,Custom Audience Pixel”. Ši programa yra naudojama, kad būtų stebimi vartotojų veiksmai, kai vartotojas paspaudžia ant tam tikros Facebook reklamos. Tai leidžia efektyviai įvertinti reklamų nąšumą marketingo tikslais, lėšų paskirstymą ir tinkamų paslaugų suformavimą klientui. Renkama informacija yra anoniminė, todėl jokia asmeninė informacija apie asmenį, atlikusį tam tikrus veiksmus, nėra viešinama. Deja, kitaip nei Karuselle, Facebook.com tokio tipo informaciją renka ir saugo, todėl gali ją susieti su asmens profiliu. Daugiau apie tai galima rasti ,,Faceook data policy” apraše. 

 

Google Adwords programos sąsajų stebėjimas

 

www.karuselle.com naudojasi Google AdWords programa, ir tokiu būdu gauna informaciją apie vartotojų elgseną. Google vartotojų sąsajų kūrimo programa yra analizavimo įrankis, kuris tiesiogiai priklauso ir yra naudojamas Google korporacijos ( Galutinis asmens duomenų gavėjas ir valdytojas: 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, USA , “Google” ). Jeigu vartotojas paspaudžia patikusios reklamos nuorodą, sąsajos kūrimo programa sukuria slapuko failą kompiuteryje. Šie slapukai lieka veiksnūs kompiuteryje apie 30 dienų. Šie slapukai negauna ir nerenka jokios informacijos apie konkretų asmenį ir nėra naudojami asmeniui identifikuoti. Kiekvienas vartotojas gauna skirtingus slapukus, taigi, nėra įmanoma tarpusavyj susieti slapukų, kuriuos pateikia Google korporacija. Šie slapukai dažniausiai renka tokio tipo informaciją: kiek vartotojų paspaudė tam tikros suformuotos ir užsakytos reklamos nuorodą ir kiek laiko praleido reklamos nuorodoje pateiktame puslapyje. 

Norint išvengti Google AdWords renkamos informacijos, vartotojas turėtų deaktyvuoti slapukų naudojimą, kaip nurodyta slapukų išjungimo skiltyje. 

Daugiau informacijos apie Google kompanijos Duomenų apsaugą, galima rasti čia:

https://www.google.com/policies/technologies/ads/

arba  

https://www.google.de/policies/privacy/

Visais atvejais, turėdami klausimų, galite susisiekti su mumis: info@karuselle.com