Mėgstamiausi

0 daiktai
peržiūrėti mėgstamiausius
Prekių krepšelis (0)
Jūsų pirkinių krepšelis tuščias

Įdarbinkite savo spintą. Atlaisvinkite lentynas naujiems pirkiniams, o nebedėvimiems drabužiams ar nebenaudojamiems daiktams suteikite progą džiuginti naujus šeimininkus ir kurti naujas istorijas. Parduokite juos KARUSELLE platformoje patys arba užsisakykite mūsų VIP asistento paslaugą. 
 
KARUSELLE platforma skirta tik kokybiškoms, naujoms arba kelis kartus dėvėtoms, tačiau geros būklės prekėms parduoti. Priimame tik premium kategorijos prekių ženklų gaminius.
 


Kodėl verta rinktis KARUSELLE?
 

 • Mūsų prioritetas – kokybė. Kruopščiai atrinktas asortimentas paskatina greitesnį jūsų prekių pardavimą
 • Skiriame asmeninį dėmesį kiekvienam pardavėjui, konsultuodami prekių įkėlimo klausimais
 • Rūpinamės jūsų prekių reklama ir pardavimais
 • Garantuojame saugų apmokėjimą už parduotas prekes
 • Kuriame tvarios mados bendruomenę


Prekės įkėlimas
 

 • Užsiregistruokite www.karuselle.com platformoje
 • Spauskite mygtuką PARDUOK
 • Užpildykite visus nurodytus laukelius
 • Nufotografuokite prekę ir prisekite nuotraukas (priekis, nugara, prekės ženklo etiketė) 
 • Per ateinančias 72 val. KARUSELLE administratorius patikrins, ar įkelta prekė atitinka jūsų pateiktame aprašyme nurodytą būklę, parametrus bei mūsų platformos reikalavimus, ir patvirtins jos įkėlimą
 • Apie patvirtintas prekes gausite pranešimą nurodytu el. paštu

SVARBU: Prekę būtinai fotografuokite patys - nuotraukos iš interneto netvirtinamos. Pagrindinė nuotrauka privalo būti tvarkinga: prekė padėta ant lygaus paviršiaus arba pakabinta ant pakabos, fone negali matytis pašaliniai daiktai ar jūsų rankos. Taip pat nuotraukoje turi matytis visa prekė. Tvirtiname tik tas prekes, kurių nuotraukos atitinka šiuos reikalavimus reikalavimus.
 


 
VIP asistento paslauga 
 
Neturite laiko? Leiskite mums jumis pasirūpinti. VIP asistento paslauga apima viską: nuo prekių paėmimo iš jūsų namų, jų fotografavimo, aprašymo ir įkėlimo į platformą iki patalpintų daiktų grąžinimo atgal į jūsų namus. Jums pageidaujant, KARUSELLE ekspertai pateiks ir rekomenduojamas jūsų prekių pardavimo kainas. Ši paslauga bus nemokama, jeigu ketinate parduoti daugiau nei 20 daiktų.
 
Dėl VIP asistento paslaugos užsisakymo susisiekite su mumis el. paštu customercare@karuselle.com arba užpildykite žemiau esančią kontaktų formą. Gavę pranešimą, su jumis susisieksime ir suderinsime kurjerio vizitą. 


 
Prekės pardavimas
 
Prieš patekdamos pas pirkėją KARUSELLE platformoje esančios prekės yra patikrinamos mūsų kokybės ekspertų. Įvykus pirkimui, mūsų komanda su jumis susisieks dėl prekės siuntimo į mūsų studiją. Prekės siuntimą apmokate jūs.  

 

 • Gavę pranešimą, prekę kokybės patikrinimui turite išsiųsti per 72 val. 
 • Prekė privalo būti švari ir tvarkingai paruošta
 • Mūsų kokybės ekspertai patikrins, ar prekė atitinka visus pateiktus parametrus bei aprašymą
 • Jei prekės kokybė PATVIRTINAMA, ji išsiunčiama pirkėjui. Apmokėjimas į jūsų nurodytą sąskaitą atliekamas per ateinančias 14 dienų
 • Jei prekės kokybė NEPATVIRTINAMA, susisiekiame su jumis dėl galimybės derinti mažesnę kainą arba grąžiname prekę ir išimame iš parduotuvės asortimento. Prekės grąžinimą apmokame mes 

 
Mokesčiai
 
Prekių įkėlimas į KARUSELLE.com platformą yra nemokamas. Parduotoms prekėms yra taikomas komisinis mokestis, nuskaičiuojamas nuo pardavimo sumos. Komisinis mokesčio dydis yra apskaičiuojamas pagal prekės pardavimo kainą:
 
15€ prekių kainoms – nuo 15 iki 45 Eur 
30 % prekių kainoms – nuo 46 iki 499 Eur
20 % prekių kainoms – nuo 500 Eur
 


Rekomendacijos sėkmingam pardavimui
 
Mūsų bendruomenės nariai KARUSELLE platformoje medžioja laikui nepavaldžias stiliaus ikonas, vintažinius lobius, karščiausias sezono tendencijas bei išskirtines interjero detales. Padidinkite savo galimybes pritraukti potencialių pirkėjų dėmesį.
 
PREKĖ Kritiškai įvertinkite norimos parduoti prekės kokybę, būklę, aktualumą ir prekės ženklo paklausą. 
 
KAINA Atsisakykite sentimentų ir nustatykite optimalią kainą. Naujas prekes parduokite 30 %, o dėvėtas/naudotas – bent 50 % pigiau, nei pirkote. 
 
NUOTRAUKOS Fotografuokite dienos šviesoje, kuo švaresniame fone be pašalinių daiktų. Atkreipkite dėmesį į pagrindinę nuotrauką: kadre turi matytis pilnas daiktas, jo kraštai negali būti apkirpti. Pridėkite papildomas nuotraukas, kuriose matomos gaminio detalės. Jei prekė turi defektų, būtinai juos parodykite nuotraukose.
 
APRAŠYMAS Aprašykite prekę išsamiai. Sudėties pateikimas yra svarbus pardavimo elementas. Informatyvus aprašymas padeda pirkėjams lengviau apsispręsti dėl planuojamo pirkinio įsigijimo.

 

* Privalomi laukai